להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ארונות משרד

בחירת ארונות משרד צריכה להיעשות בצורה מושכלת ונבונה. להלן הטיפים המובילים בענף הארונות המשרדיים, הארונות אשר תצטרכו יותר מכל שיהיו בחדר העבודה שלכם, או באסופת החדרים המסחריים אותם אתם מנהלים בבית המשרדים שלכם.

ארונות למזכירה

המזכירה יכולה לקבל ארון מגירות סטנדרטי או ארון המיועד לתיוקים על נייר. ארון מהסוג השני נדיר מאד היום, שכיח מאד בתקופת שנות התשעים של המאה הקודמת. זהו ארון עם חוצצי ברזל או נחושת המובנים בתוך המגירה אשר בתוכם ניתן לתייק את המסמכים השונים שלכם. בחלק מהדגמים יש גם חלוקה ל- א'-ב', או ABC. אם המשרד עובד בעיקר בטכנולוגיה גבוהה, ואינו מרבה לדווח על נייר, למעט במקרים נדירים בהם נדרשת הדפסת קבלה או חשבונית כלשהי, מומלץ לעבור לארון הסטנדרטי, ולא להביא את עמדת העבודה שלכם למצב בו היא עוסקת בתיוק ידני, שכן הכל נמצא ומתועד כבר במחשב.

ארונות מעוצבים למשרד

ארונות לשדולת ההנהלה

ארונות אלו יכולים להיות ארונות מגירה, ויכולים להיות גם ארונות בגובה רגיל. בשני סוגי הארונות רצוי שניתן יהיה לנעול תא מסוים על מנת למנוע מהנכנסים לכם לחדר לראות את תכולתה העכשווית של מגירה זו, אם זה רצונכם.

ארונות מטבח משרדיים

חשוב, בדומה לאפיון מטבח רגיל וביתי, לאפיין גם את המטבח המשרדי. במשרדים רבים בוחרים לעצב בסגנון הייטק לבן, ולא בסגנון ארכאי, וזה אומר שארונות המטבח המשרדי מהזכוכית יהיו בעלי ערך. מנגד, אם אתם לא מעוניינים להציב זכוכית על ארון המטבח, תמיד תוכלו לרכוש  ארון מעץ מלא עם פרזול מתכתי או קשיח. מצד שלישי, חשוב שתדעו שזו רק סוגיה עיצובית, שכן זכוכית המיועדת לארון של מטבח משרדי היא זכוכית מחוסמת וחזקה ועל כן מגיעה לעצמות העמידות של עץ או אלומיניום בפועל. מנגד, בעיצוב כפרי בתוך משרד – ארון העץ המלא כנראה ייטיב עם המטבח אם המראה הכהה ובעל הנוכחות שלא ניתן למצוא בארונות זכוכית מסוימים הצבועים בגוון חלבי ובהיר.

ארונות קיר או ארונות ללא חציבה – מה עדיף לרכוש?

מצד אחד – ארונות קיר עושים לכם סדר במשרד, ומנגישים לכם לא מעט מרחב בשל היותם חצובים בקיר. מצד שני, במידה ותחליטו לעבור מקום ייתכן כי תצטרכו לדאוג גם להוצאת הארון וגם להשבת הקיר על כנו, אף על פי שבחברות האחזקה הרציניות בתחום המשרדים לא מועלית דרישה כזו, והמשרד המפונה משופץ על ידה ורק על ידה. לכן, אם ידכם משגת – רכשו ארון קיר גם למשרד, ולא רק לבית. רכישה כזו מצריכה בדיקה שתוודא שניתן לחצוב בקיר, ומהו טווח החציבה המקסימלי במשרדכם בלוקיישן שבחרתם.