להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

רעיונות לעיצוב המשרד

על צוות היועצים בחנות שיווק ריהוט משרדי להפגין ניסיון וידע רב בסוגים שונים של משרדים: גדולים, קטנים, בעלי חדר אחד או בעלי חלוקה לאגפים ומחיצות. צוות הייעוץ צריך להציע פתרונות לאכלוס עובדים, מזכירויות ומנהלים במשרד, כמו גם לדאוג לפינת אורחים או לובי המרוהט באופן חסר פשרות. כן, צריך צוות זה להציע פתרונות חלוקת משרד למחיצות במידה וזה נדרש. פתרון נפוץ הוא התקנת מחיצות קבועות למשרד, המקובעות לקרקע באמצעות ריתוך.
 
כאשר חנות ריהוט משרדי כמו כבר זכתה לשם טוב, חבריכם ודאי ישמחו לספר לכם על כך. במידה וקיבלתם מידע מהם על חנות רהיטים איכותית, מבחינתכם זוהי חנות אשר תספק את העבודה כמעט במאת האחוזים. לעומת זאת, כאשר אתם קוראים פרסומים במודעות פרסומת אודות טיבה של החנות, לא צריך להאמין לכל מה שכתוב או משודר שם, אלא לברר עם חברים שניסו את אותה חנות. במידה והם התרשמו שהתקבלו ההטבות שהובטחו בפרסומת – ניתן בהחלט להכניס חנות זו לרשימת ספקי הריהוט המשרדי המומלצים שלנו.
 
ומה עוד תוכלו לעשות בשביל לשדרג את חלל המשרד? קחו רעיון אדיר - תקרות מעוצבות למשרדים. תקרות אלו משלבות ייצור גבס, עיצוב עם הדפסים מיוחדים, ועוד מבחר של צבעים וגוונים שאפשר לשלב בתקרה של המשרד ולהפוך אותה למעוצבת יותר. ניתן גם להוסיף מנורות לדיפ שנותנים אפקט של תאורה ייחודית.