להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דלפקי קבלה למשרד

 
לכאורה, נראית פעולת עיצוב דלפקי קבלה למשרד כפעולה פשוטה וטריוויאלית. למעשה, זה מעט יותר מורכב מכפי שחושבים. יתרה מכך, זהו האתר הראשון שהמבקר שלכם רואה, ועל כן הוא צריך להיראות ייצוגי, יפה ואטרקטיבי מכל הבחינות. כיצד תממשו זאת? איך תגיעו אל דלפקי הקבלה המובילים למשרד? להלן כל העצות שחשוב ללמוד, לדעת וליישם.
 
דלפק הקבלה נבחר בהתאם לגובהו, ועיצוב הדופן העליונה
 
גובהו של הדלפק בדרך כלל יגיע למחצית מגובהו של הפקיד, ולעתים יהווה 3/4 מגובהו. המעטפת העליונה מהווה את עיקר העיצוב, שכן בה ניתן לבצע את הכי הרבה שינויים: לשים מעטפת העשויה מפסי עץ מרובעים או עגולים, לדפן בפסי אלומיניום כסוף, ואפילו להזמין דלפק מרופד עם דופן מעוטרת בבדים צבעוניים. חשוב כי בחירת החומרים תיעשה בצורה מושכלת, ובהתאם לנוחיות העובד. כל הדלפקים שבחנות עמידים, ועשויים ממיטב חומרי הבוטיק שיחזיקו במשרדכם למשך שנים רבות.
 
דלפקי קבלה למשרד
 
כיצד מומלץ לעצב את הדלפק?
 
ההמלצה החמה ביותר היא לעצב את הדלפק בהתאם לרוח המשרד. המשרד, בשונה מהבית, הוא גוף עסקי וככזה הוא צריך לשמור על עקביות. כך, למשל אם הבחנתם שכל התקני העץ והמתכת, או לפחות – רובם המכריע, צבועים בצבע שחור, רכשו דלפק הצבוע גם הוא בשחור, לדוגמה. זה יהווה את המשך התפאורה המשרדית הקיימת. בנוסף, ניתן לעטר את תחתית הדלפק בסממנים המעידים על המשרד שלכם: למשל להציב בו לוגו של החברה מזכוכית מחוסמת בהתזת חול.
 
עיצוב פנים עבור דלפקי קבלה למשרד
 
בסוגיית עיצוב הפנים הדקורטיבי והפונקציונלי, צריך דלפק הקבלה לספק ללבלרים שיהיו בתוכם – הנאה בכל בוקר שהם נכנסים פנימה, וזה יקרה בסיכוי רב – אם תרצו להם דלפק יפה מבפנים, עם מדפים מעוצבים ללא חת. בנוסף, חשוב שהוא יהיה נוח ויכיל מדפים ייעודיים עבור הטלפון, והניירת המשרדית אשר בתחום אחריותו של פקיד הדלפק.
 
עצות לגבי מיקום הדלפק
 
מומלץ להציבו במיקום בולט במשרד, באזור הכניסה, על מנת שהוא יהווה בקרה עבור הנכנסים פנימה. בנוסף, מומלץ שבאזור הצבתו יהיו סממנים המעידים על העסק: הלוגו העסקי, או תפאורה המקובלת בעסק, על מנת לסמל עבור הלקוחות השונים את הגעתם למחוז חפצם הרצוי, וגם לגרום להם להתרשם לטובה מהמיתוג העסקי כבר באזור הכניסה.