להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

דלתות פנים למשרד – שאלות ותשובות

במאמר אשר לפניכם נפרט על דלתות פנים למשרד, והדרך היעילה ביותר להגיע לאלו שמתאימות לביתכם. כידוע, דלתות פנים אינן מוצרי צריכה פשוטים, אלא מוצר קבוע שצפוי להישאר על המפתח לאורך שנים לא מעטות. לכן, חשוב מאד לדעת כיצד בוחרים דלתות פנים למשרד, ועל כל קיבצנו לכן שאלות ותשובות המפרטות על הנושא ומסבירות כיצד עושים זאת נכון, לעניין ובקיצור – EFFICENT.

 

כיצד נעצב את הדלת ונקבע שהיא מתאימה לבית?

ראשית כל, אם מדובר בדלת שחוצצת בין שני חדרים יש לבחון את המראה של כל חדר, בדגש על הקירות הסמוכים לדלת העתידית. שנית, יש לבחון את גודל החדר ואת רמת התאורה שהוא מייצר. חדר קטן שמייצר תאורה בהיקף קטן ייראה טוב אם דלת פנים כהה תשולב בו, ולהיפך כאשר מדובר בחדר גדול ומואר. ההקשר בין גודל החדר לרמת התאורה בדרך כלל שריר וקיים, משום שצפיפות בשטח החדר מייצרת יותר צל, שגורם ליותר חשיכה ועלטה בתוך החדר.

 דלתות פנים למשרד

כיצד נקבע מה יהיו המוצרים העקיפים של הדלת: המשקופים וידית הפתיחה?

הדבר דומה מאד לעיצוב הדלת עצמה ומסתמך על יחסי גדלים, וצבעים, אבל יש כאן עוד נושא: סוג עיצובו של החדר. אם החדר מעוצב בסגנון כפרי, ידית עגולה ומשקוף אליפטי יתאימו יותר מאשר מקביליהם בעלי הצורות המלבניות. לעומת זאת, כאשר מדובר על בית שסגנון עיצובו הוא הסגנון המודרני, או האורבני, הידית והמשקוף המרובעים הם שיתאימו והם שישלימו את החסר בדקורציה של אותו חדר.

 

על מה חשוב לאמוד כאשר בוחרים דלתות פנים למשרד מבחינה פונקציונלית?

סוג חומרי הייצור: חייב להיות מובחר. בעץ, אל תקנו רכיבים שלא עברו אימפרגנציה. במתכת, תימנעו מרכיבים שלא עברו הגנה מחלודה, או שאינם חומרי אלחלד.

מידות הדלת: למותר לציין כי לא זזים מהבית לפני שבודקים מהן מידות הדלת. זה נשמע בסיסי, אך לקוחות רבים מעכבים את הרכישה עקב כך שלא טרחו לקחת מידות, או גרוע מכך, הם מוצאים את עצמם עם דלת לא מתאימה, מחזירים אותה ומחכים שוב לדלת חדשה: מיותר, וניתן למנוע זאת.