להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות אורח

 
מהם כסאות אורח למשרד? מדוע חשוב להשקיע בהם מאד, ולחשוב על סוגם, איכותם והמראה החיצוני שלהם? למה צריך לשים לב לפני שרוכשים את הכסאות הללו?
 
כסאות אורח משרדיים, בשונה מהכסאות בהם אתם, כעובדים, יושבים מדי יום, הם כסאות שנועדו לשרת את הלקוח או האורח העסקי שלכם, ולכן חשוב שהם ייראו טוב, ישרו נוחות ויספקו את כל הטוב שניתן להעניק לאיש השיחה שלכם. אחרי הכל, זה המשרד שלכם, ואתם צריכים להרשים אותו ב- ד' אמותיכם. לכן, זו טעות לחשוב על "כסא הגלגלים הנוח שלי" או "הכסא המדוגם של חברי לעבודה". אתה וחברך לעבודה הם עובדים, הוא – אורח. לכן, צריך לחשוב גם על הפן העיצובי של הכסא, ולרכוש עבורו כסא דקורטיבי במיוחד וגם מפנק במיוחד מבחינה טכנית. להלן מספר עצות חכמות למימוש הבחירה הנכונה עבורכם.
 
כסאות אורח
 
בחירת העיצוב של כסא האורח
 
חשוב לבחור בעיצוב מנצח, כזה אשר מעניק ללקוח שלכם את כל הסיבות להחמיא לכם. כדאי לשים לב לעיצוב הבסיס של הכסא, כמו גם לעיטור הריפוד שלו. מומלץ לוודא שזהו גם כסא שנוח להתנהל עליו וגם כסא שנראה כמו כסא אורחים, ולא כמו עוד כסא לעובדים. מצד שני, כדאי שיהיה קשר בין עיצוב הכסא לעיצוב המשרד, ולכן צריך לבחור בכסא אשר צבעי התפאורה שלו וצורתה – יזכירו את הנתונים המקבילים לתכולת המשרד הקיימת. אם אינכם בטוחים, התייעצו עם מעצב פנים המתמחה בתחום כמו כסאות אורח משרדיים.
 
בחירת סוגי החומר של ריפוד הכסא
 
ניתן לבחור בכסאות בד, כסאות עור, או כסאות עץ ללא ריפוד. גם לכסאות העץ ללא הריפוד יש קסם משלהם והם מסוגלים להשרות נוחות לא פחות מהכסאות המרופדים. התייעצות עם מעצב פנים אודות המראה של אותו כסא עשויה לשפוך אור רב על התמונה ולסייע לכם לבחור כסא נוח ומחמיא, המעוטר בריפוד מפנק במיוחד.
 
דגשים לגבי ריפוד כסאות אורח מבד
 
* מומלץ שזה יהיה בד דוחה כתמים.
 
* מומלץ להימנע מבד בעל נתוני צבירת אבק לא מחמיאים.
 
* מומלץ לנקות את הכסאות עם שואב אבק במסגרת הניקיון התקופתי במשרד.
 
דגשים לגבי ריפוד כסאות אורח מעור
 
* הימנעו מהצבת הכסאות מול קרני שמש ישירה.
 
* בחרו כסאות אורח מעור בעיבוד המקובל עליכם: מסוקס, זמש, או חלק.