להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות לחדרי ישיבות

 
מהם כסאות לחדרי ישיבות? אלו דגשים צריך ליישם בבחירתם? מדוע כסאות לחדרי ישיבות צריכים וחייבים להיות שונים מכסאות העבודה הקבועים שלכם? כל המידע על כסאות לחדרי ישיבות שתמיד רציתם לדעת ולא העזתם לשאול – מרוכז כעת בידיעון זה. אנו מאחלים לכם בהצלחה בקניית כסאות לחדרי ישיבות.
 
מבנה כסאות לחדרי ישיבות
 
כסאות לחדרי ישיבות צריכים להיות קטנים מחד ונוחים מאידך. בחדר הישיבות מרוכזים אחדות ולעתים עשרות כסאות בחדר אחד, וצריך לספק מקום לכמה שיותר נוכחים. לכן, גודל כל כסא צריך להיות קטן יחסית. יתרה מזאת: במקרים רבים, בוחרים בעלי משרדים לא לרכוש כסאות גלגלים אלא כסאות עם בסיס נייח, על מנת שהיושבים יוכלו להתרכז בישיבה ולא להתנועע עם הכסא ולהסיט את הסילבוס ממסלולו.
 
כסאות לחדרי ישיבות
 
עיצוב הכסאות לחדרי ישיבות
 
עיצובם של כסאות לחדרי ישיבות דומה לעיצוב של כל כסא אחר – במימוש. צריך לבחור ברהיט אשר מתיישב היטב עם הדקורציה הפנים-חדרית בצבע, בצורה, ובסוג הבסיס: מתכת, עץ וכד'. בדרך כלל, במשרד יש התקנים כמו שולחנות וארונות, ולהם יש פרזולים כמו ידיות ומעטפת של מדף. אם שמתם לב למגמה לפיה הפרזול אחיד, ועשוי מחומר מסוים, כדאי גם את הבסיס לכסאות חדרי ישיבות לרכוש מאותו החומר על מנת להשלים תמונה עיצובית עקבית. לדוגמה, בחדר ישיבות עם ידיות כסופות ומעטפות-מדפים כסופות, כדאי לרכוש כסאות בעלי צבע אפור או כסוף בבסיס שלהם. באשר לצבע הריפוד, מומלץ להיות עקביים עם הווילונות והשטיחים בחדר, ולצרוך ריפוד-כסא דומה בגוון.
 
רכישת כל כסאות חדר הישיבות בקנייה אחת – חסכונית וכדאית
 
מומלץ לרכוש את השולחן והכסאות בקנייה אחת, או את הכסאות ללא השולחן. רכישות מסוג זה יכולות להיות הזדמנות בשבילכם להשיג מחיר כדאי במיוחד עבור כל כסא יחיד, שכן הנחה סיטונאית תינתן על כל העסקה. כך, רכישת כסא בודד במחיר מלא הופכת לפחות משתלמת, להוציא מקרים בהם זהו הצורך שלכם, אך בדרך כלל מי שמתעתד לקנות פינת ישיבות או חדר ישיבות – קונה אותו קומפלט, ולכן הליכה בצעד זה תקנה לכם הנחות שלא תוכלו למצוא בקנייה הבודדת. מומלץ ליישם המלצה זו עבור כל סוגי כסאות לחדרי ישיבות בכל גודל, ומכל סוג של חומר ייצור.