להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות מזכירה

 
אם גם אתם זקוקים להכוונה נכונה לרכישת כסאות מזכירה, להלן סל המידע המלא למימוש בחירה נכונה. הבחירה המיטיבה ביותר עם עובדת מסוג מזכירה היא כסא שבראש ובראשונה ישמור לה על יציבות הגב. כידוע, עובדי מחשב קבועים רבים, ולא רק המזכירה, חייבים בכסא אשר יהיה נמוך וייצור ישיבה נמוכה למסך המחשב, ולא כזו שיוצרת הקבלה של העין אל חלקו העליון, שכן אז גם נוצרת פזילה וגם נוצרות בעיות גב עקב הרצון לגחון לעבר המסך לגובה הרצוי. עובדים רבים מוצאים פתרונות קסם כמו הגבהת המסך באמצעות חבילת ניירות A4מלאות המוצבות מתחת לבסיס המסך, אך ברור שזהו בזבוז משאבים יקר, ובכלל – חכם לא נכנס לצרה שפיקח יודע איך לצאת ממנה, כלומר – החכם יקנה כסאות בהתאם לגובה השולחן אשר ישמרו על יציבה נכונה עבור המזכירה. אלו עוד פרטים חשוב לבדוק לפני הקנייה?
 
כסאות מזכירה
 
מימוש העיצוב של הכסא
 
חשוב שיהיה זה כסא משרדי מעוצב ודקורטיבי אשר המזכירה תיהנה להביט בו מדי בוקר ולחזור לשבת בו. כמו כן, מומלץ שיהיה זה כסא העשוי מחומרים עמידים ויציבים על מנת שהוא יוכל להחזיק מעמד זמן רב ככל הניתן. בתחום כסאות הבד – מומלץ לבחור בבד דוחה כתמים, ובתחום העור – בעור מעובד ועשוי היטב, משכבה עבה ועמידה. באשר לעיצוב הכסא – הוא יכול להיות עם בסיס שחור או בהיר צבע, ועם בדים או עורות בצבעים שונים שמומלץ לבחור בהתאם לסביבה המשרדית העיצובית בה יונח הכסא.
 
רכישת הכסא בפועל
 
בפועל, תצטרכו לברר האם יש עמדות מזכירה נוספות, או עמדות עובדים הזקוקים לכסאות מזכירה, ולרכוש בהתאם לכמות הרצויה והידועה לכם. רכישה כזו מהווה קנייה חכמה אשר מסייעת לכם גם בהנגשת המוצרים מהר, ללא חיפושים בחנויות נוספות, וגם – במימוש מחיר טוב עבור העסקה כולה, מחיר שבבסיסו הנחה סיטונאית.
 
סוגי כסאות מזכירה
 
* כסא מזכירה עם בסיס נייח.
 
* כסא מזכירה על גלגלים.
 
* כסאות מזכירה עם ידיות צד
 
* כסאות מזכירה עם מנגנון כיוון גובה לבסיס.
 
* כסאות מזכירה עם מנגנון כיוון גובה לבסיס ולזווית המשענת.
 
כסאות מזכירה מכל הסוגים מחכים לכם באולמות התצוגה של חנות הריהוט המשרדי המובילה בענף! צרו קשר ובואו לייעוץ לפני הקנייה!