להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות מנהלים

 
מהם כסאות המנהלים שהכי כדאי לכם להכיר? מה מאפיין כסא מנהלים מפנק במיוחד? כיצד ניתן לשמור על יציבה נכונה כשאתם יושבים על הכסא? מה חשוב לדעת על חומרי הייצור של הכסא טרם הקנייה? כל המידע הנדרש לכם אודות כסאות מנהלים – כאן לפניכם. אנו בטוחים כי קריאתו תאפשר לכם לרכוש כסאות מנהלים ללא כל קושי, תוך השגת המוצרים המתאימים לכם ביותר.
 
הדגמים הנחשקים של כסאות מנהלים שכדאי לכם להכיר
 
* כסאות מנהלים על גלגלים בגבהים סטנדרטיים – עשויים בד.
 
* כסאות מנהלים על גלגלים בגבהים סטנדרטיים – עשויים עור.
 
* כסאות מנהלים על גלגלים עם משענות גבוהות – עשויים בד.
 
* כסאות מנהלים על גלגלים עם משענות גבוהות – עשויים עור.
 
* כסאות מנהלים ללא גלגלים, ביציבה נייחת – מכל חומרי הייצור.
 
דגמי כסאות מנהלים מסוגים אלו יאפשרו לכם לבחור מתוך מגוון רחב, שכן בתוך כל סוג דגם – יש עשרות דגמים בפועל – המובחנים זה מזה בגודל, בצורה ובעיצוב. כמו כן, יש שוני בגוון וניתן להזמין את הצבע המועדף עליכם בכל דגם ודגם. מומלץ לבצע את הבחירה בכפוף לייעוץ עם מעצב פנים המתמחה בעיצוב משרדים.
 
דגשים לגבי בחירת הגובה של כסאות מנהלים
 
המנהל, כמו כל עובד אחר, בסופו של דבר מוצא את עצמו יושב שעות ארוכות מול מחשב. כעובד כזה, הוא חייב להכין את עצמו עם כסא המתאים לגובהו-הוא על מנת לא ליצור לעצמו בעיות פזילה או גב. ההמלצה שלנו היא לרכוש כסא אשר בישיבה ממוצעת ישרה גובה נמוך ביחס למסך המחשב: העין של המנהל צריכה לחוש את המסך כשהוא כביכול נמצא מעליה. מצב הפוך, בו העין גבוהה מהמסך מצריך את המנהל להתכופף בזמן ישיבה וזה עלול להכיל השפעה הרסנית על הגב לטווח הארוך.
 
רכישת כסאות מנהלים
 
רכישת כסאות המנהלים לצמרת ההנהלה כולה עשויה לחסוך לכם במחיר לכסא בודד בשל אספקת הנחה סיטונאית מצד החנות. בנוסף, מומלץ להתעדכן על מבצעים קיימים ללא קשר לרכישה הסיטונאית – עבור דגמים ספציפיים של כסאות מנהלים, אשר החנות מבקשת לקדם את מכירותיהם. זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם לרכוש כסא איכות במחיר נמוך משוויו בדרך כלל.
 
כסאות מנהלים מכל הסוגים מחכים גם לכם בחדרי המכירה ואולמות התצוגה של החנות!