להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות משרד

 
בחירת כסאות משרד היא אחת המשימות המאתגרות אך גם המרתקות שיהיו לכם במשרד. בשונה מכסאות לבית, מדובר בכסאות עבודה אשר יש להם ייעוד מתוקף המראה והפונקציות שהם מקיימים. כך, למשל – כסאות לחדר ישיבה שונים מכסאות לחדרי המזכירות והעובדים, שכן כסאות לישיבה צריכים להיות מרווחים אחד ביחס לשני (כלומר – מדובר בחדר בו יש מספר כסאות שכאלה ולכן יש צורך שלא לבחור בכסאות גדולים מדי). במילים אחרות, מומלץ שיהיו אלו כסאות קטנים שישמשו בחדר הישיבות. בשונה מכך, כסאות אישיים בחדרים צריכים להיות גדולים ומרווחים. לרוב, אלו הם כסאות המבוססים על כ- 4 גלגלים, כשלמעלה יש ריפוד עור או בד בצבעים שונים.
 
בחירת כסאות לחדר הישיבות
 
כסאות חדר הישיבות צריכים להתאים בגודלם לחדר בו הם ממוקמים, כלומר לא לייצר סביבה צפופה. בנוסף, מומלץ כי הכסאות הללו לא יכילו גלגלים גם על מנת שהבסיס של כל כסא לא יהיה צלב ארוך אלא בסיס צר שיכול להיות מוכל בחדר עם ממדים מוגבלים, וגם בשל הרצון לגרום ליושבים בישיבה לריכוז יתר, ואת זה יש פחות סיכוי לקיים כשמדובר בכסאות מוזזים על גלגלים.
 
בחירת כסאות לחדרי המזכירות והעבודה
 
בחירת כסאות מעין אלו צריכה להיעשות בהתאם לגובה השולחן ביחס למחשב בעמדה. רצוי שהכסא יגרום ליושב מולו להיות נמוך ממסך המחשב, או לפחות מחלקו המרכז, ולא לפתח פער גבהים לטובת היושב, שכן אז הוא יצטרך לפזול למחשב, או לגחון אליו וזה עלול לייצר בעיות יציבה בהמשך. ההמלצה היא לבחור בכסאות על 4 גלגלים מעור או מבד בעיבודים ובעיצובים שונים.
 
בחירת כסאות לפינת ההמתנה המשרדית
 
חדר ההמתנה או פינת ההמתנה המשרדית היא המקום בו ימתינו לכם האורחים העסקיים שלכם. לכן, רצוי לצ'פר אותם בכורסא, ספות וסט של כסאות המתנה על 4 רגליים, ללא גלגלים על מנת שהם יחושו יציבים וייהנו מכסא מפואר במראהו החיצוני, מה שלא ניתן לומר על חלק נכבד מכסאות על גלגלים אשר יוצרים מראה סטנדרטי ומוכר לעיני כל. רכישת אביזרים שכאלו לפינת ההמתנה שלכם תגרום לממתינים שלכם לבוא על סיפוקם ולזכור את חוויית ההמתנה במשרד לטובה – גם אם ערכה זמן רב מהצפוי.