להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כסאות פלסטיק

 
הידעתם כי יש כסאות פלסטיק ייעודיים עבור משרדים? הידעתם כי לא כל כסא פלסטיק הוא בהכרח במבנה הסטנדרטי והמוכר לנו מתחום הישיבה בגני אירועים, ויש כסאות פלסטיק עם ריפודים ועיצובים המותאמים במיוחד עבור משרדים? כל מה שרציתם לדעת על כסאות פלסטיק מפוארים למשרדים, ולא היה לכם את מי לשאול – כעת מרוכז כאן בידיעון אשר לפניכם.
 
תבניות חדישות של עיצוב כסאות פלסטיק
 
מאז התפתחות תחום הזרקת הפלסטיקה, התפתחה מאד תעשיית כסאות הפלסטיק המשרדיים. אם בעבר היו 2 תבניות עיקריות – האחת שיוצרת הדום ללא משענת, והשנייה שיוצרת כסא עם 4 גלגלים ומשענת, כאשר לשניהם מראה עגול סטנדרטי כמצופה מרוב כסאות הפלסטיק המוכרים לנו, כיום ניתן לייצר כסאות פלסטיק מרובעים, טרפזיים, בעלי משענת קטנה או גדולה. הדבר מתאפשר בשל השתכללות תחום הזרקת הפלסטיקה. יתרה מכך, לעתים יעדיף היצרן לייצר רק חלק מהכסא, לרוב – גוף הישיבה – בהזרקת פלסטיק, ואת רגלי הכסא לייצר ממתכת. לעתים ייתכן ההיפך: הכסא כולו יוצר בהזרקת פלסטיק, והוצמד לו ריפוד מגומי בבסיס ובמשענת.
 
כסאות למשרד
 
יתרונות כסא הפלסטיק
 
* בטוח לשימוש.
 
* לא שביר.
 
* מחזיק לאורך זמן.
 
* הריפודים עליו לרוב עשויים מחומרים עמידים.
 
* דקורטיבי ויפה - מופיע בשלל צבעים וצורות.
 
בעיקר בשל העובדה האחרונה, הגיוון הרחב שאנו רואים בתעשיית הפלסטיקה בתחום הכסאות רק הולך וצובר תאוצה, ולכן חשוב לשוחח עם מחלקות העיצוב בחנות הרהיטים לפני ביצוע הבחירה הסופית. בחנות נמצאים מעצבים בעלי ידע כביר ורחב היקף, והם יוכלו לפתור לכם בעיות עיצוב רבות במשרד באמצעות כסאות פלסטיק דקורטיביים במיוחד.
 
זול בהשוואה לכסאות מתכתיים
 
כסא הפלסטיק ידוע ככסא שאינו יקר בהשוואה לכסאות עם בסיס מתכתי. אם אתם מעוניינים לחסוך עוד יותר, בכל סוג כסאר ניתן לרכוש תמיד תבנית עיצוב בסיסית במקום אותנטית, וגם היא תהיה אטרקטיבית מספיק בשביל לעבוד במשרד. לדוגמה: בתחום כסאות פלסטיק על גלגלים יש כסא גלגלים סטנדרטי ויש כסא עם משענת גבוהה ומעוצבת עבור המנכ"ל. רכישת הכסא הסטנדרטי בעל המשענת הנמוכה תניב לכם את אותו בסיס כסא, ובמחיר זול יותר. כמובן שבחירת סוג המשענת אינה הבחירה היחידה שתצטרכו לבצע, אלא גם לבחור את חומר הריפוד של כסאות פלסטיק על גלגלים: בד או עור.