להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

מחיצות אופן ספייס למשרד

 
חלל עבודה פתוח או במילים המוכרות של ונח זה מחיצות אופן ספייס למשרד, הינה סביבת עבודה הכי נפוצה היום. המשרדים המסורתיים שכיכבו קודם לכן, נעלמו ואינם והיום רוב העובדים ומנהלי משרדים יעידו, כי מחיצות אופן ספייס למשרד הם הרבה יותר יעילים הן מבחינת תפוקת העבודה והם מבחינת העיצוב והניצול של החללים השונים במשרד. ישנם יתרונות רבים בשימוש עם מחיצות אופן ספייס למשרד ועל היתרונות הללו, אספר מאוחר יותר. המחיצות הן מבודדות, ולכן, מחיצות אופן ספייס למשרד יכולות לשמש במרכזים שונים של שירות לקוחות בהם הפקידות משוחחות עם הלקוחות במשך כל שעות עבודתן. גם במרכזי התמיכה השונים של חברות רבות, ניתן למצוא, כי המשרד בנוי באמצעות מחיצות אופן ספייס למשרד, מה שמאפשר עבודה נוחה יותר, הצבת יותר עמדות וניצול מלא של החללים במשרד.
 
מחיצות אופן ספייס למשרד
 
היתרונות הרבים של מחיצות האופן ספייס לעבודה המשרדית
 
 צורת הישיבה שלמחיצות אופן ספייס למשרד, מאפשרת מפגשים אישיים שתורמים להפריה מחשבתית ולתחושה טובה יותר. על מנת להימנע מרעש של המשרד כאשר ישנם הרבה עובדים, הפתרון היעיל הוא כאשר מדובר במוקדים טלפונים הוא אזניות. לרוב הטלפניות והמוקדים המאוישים, יש אזניות איכותיות שאינן גורמות להסחה או הפרעה בזמן העבודה של רעש מהפקידה הצמודה או שאר האנשים העובדים במחיצות הללו. ההתאמה והעיצוב של מחיצות האופן ספייס, היא לפי שיטות העבודה השונות שהשתנו ע השנים ומתאימות לעיצוב של משרד על פי שיטת עיצוב של האופן ספייס.
 
יתרון לעובדים וייעול העבודה של המנהלים
 
מנהלים רבים יעידו, כי הם יכולים לקלוט יותר עובדים שיעבדו בעבודת צוות  שירות לקוחות או מוקדים טלפונים שונים כמו שירות לקוחות ומרכזי תמיכה הפכו להיות יעילים יותר, באמצעות שיטת עיצוב של המשרדים כמו האופן ספייס. לכל עובד יש את השולחן שלו שיש בו מגרות על מנת שיוכל לאחסן מסמכים שונים וכלי כתיבה, עמדת מחשב וטלפון. את כל אחללה, ניתן למצוא בעמדות אופן ספייס נוחות. יש יותר אינטראקציה בין הפקידים היושבים צמוד האחד לשני כאשר ישנה שאלה או התייעצות כלשהי בין הפקידים במוקדים בהם ישנן מחיצות אופן ספייס.