להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

ספסלי המתנה

 
כאשר אנו מעוניינים לרכוש ספסלי המתנה יש  להיות מודעים לסוגים השונים שיש לאולמות התצוגה של ריהוט משרדי.  אם מדובר על תקופה קצרה של המתנה, כדאי כי תרכשו ספסלי המתנה, אך אם מדובר בשהייה ארוכה יותר, כדאי כי תרכשו כסאות, כורסאות או ספות המתנה נוחות יותר ומרופדות, כך שהשהייה בחדר ההמתנה, תהיה נוחלה יותר.  כסאות או ספסלי המתנה המיועדים להמתנה קצרה, יהיו עשויים מחומרים פשוטים יותר כמו פלסטיק או אלומיניום. בדרך כלל במשרדים ממשלתיים כמו הביטוח הלאומי, מס הכנסה, בתי משפט, ניתן למצוא ספסלי המתנה פשוטים יותר היות ומדובר בהמתנה לפקידים והשהייה יכולה להיות קצרה יותר.
 
ספסלי המתנה למשרד
 
היכן ניתן למצוא יותר ספסלי המתנה?
 
בבתי דואר רבים, ניתן למצוא ספסלי המתנה המתאימים לצבעים של חברת הדואר הישראלית, מה שמשתלב בריהוט ובעיצוב הכללי של משרדי הדואר הרבים הפזורים ברחבי הארץ. גם בתחנות אוטובוסים ותחנות רכבת, ניתן למצוא את ספסלי המתנה אשר מיועדים לישיבה או המתנה של זמן קצר. ניתן לראות שיש שימוש רב עם ספסלי המתנה בכל מיני תחומים ולאיזו מטרה הם מיועדים ולכן, כאשר אנו מעוניינים לפתוח עסק חדש או לעצב את המשרד שלנו הקים, נצטרך לתכנן היטב את חדר המתנה, כך שישרת היטב את הלקוחות שלנו וייצור את הרושם הנכן לגבי החברה או העסק שלנו.
 
עיצובים שונים של ספסלי המתנה
 
ישנם עיצובים שונים של ריהוט לחדרי המתנה כמו ספסלים בעיצוב מודרני, קלאסי א כפרי, הכל תלוי באופי העיצוב של המקום. יש עיצוב של ספסלי חדר המתנה בעץ, אלומיניום או פלסטיק. את השיקול של בחירת ספסל ההמתנה המתאים תוכלו לבחור בהתאם לאופי של המשרד שלכם. למשל, ספסל המתנה לחברת פרסום, יהיה בעיצוב מודרני, בעל קווים ישרים ונקיים, אך הצבעים בו יהיו עליזים א ססגוניים יותר. תוכלו לבצע הזמנה של ספסל המתנה לעסק שלכם בחברות הרהיטים השונות המאפשרות הזמנה של פרטי ריהוט מיוחדים. ניתן להזמיםן ספסל הזמנה מרופד בגוונים ובריפוד המבוקש עליכם ללא בעיה, מה שיקנה אופי ואווירה מיוחדת וכן, מה שחשוב נוחות מרבית בישיבה.