להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

שולחנות מנהלים

 
הפרט הגדול והמרכזי שמוצאים בחדר מנהלים הינו שולחנות מנהלים.  חשוב כי תרכשו את הציוד המשרדי האיכותי ביותר הכולל שולחנות מנהלים עבור המנהלים הנמצאים בחברה שלכם. יש לבדוק, כי השולחן יעשה את הרושם המתאים, כך שיבדיל בין מנהלים לעובדים. חשוב כי נבחר שולחנות מנהלים שישרתו אותנו להרבה זמן ויתאימו לצרכינו. אם המרד הוא גדול, ניתן בהחלט להציב בו שולחנות מנהלים גדולים. אם חדר המנהלים שלכם הוא קטן, כדאי כי תתחשבו בחלל ולא תעמיסו עליו יותר מדי עם שולחן גדול שיקנה הרגשה של צפיפות ואי נוחות בחדר. אם ראיתם ריהוט משרדי כמו שולחנות מנהלים שמצאו חן בעיניכם, זכרו, כי על השולחנות להיות החלק המשלים ויצרו אווירה הרמונית בין שאר הריהוט המשרדי.
 
שולחנות מנהלים מעוצבים
 
לבחור שולחנות מנהלים באיכות גבוהה
 
הרושם הראשוני שכל מי שבא עמכם במגע, עם אנשי העסקים ועם העובדים, הינו חשוב, יש לתת את הרושם החיובי מבחינת עיצוב המשרד ולכן, כדאי כי תשקיעו בריהוט איכותי אם בכיסאות מנהלים וכן שולחנות מנהלים שייצרו את הרושם החיובי. חשוב לצמצם את הפריטים הנמצאים על שולחנות המנהלים, כך שלא יהיה בלגן ואי סדר, מה שגם יוצר רושם שלילי ע אלה הבאים אליכם למשרד. ניתן לבחור שולחן למנהלים שיש בו מקלדת, הרי לכל מנהל יש מחשב וחשוב כי השטח בו ינוצל היטב. לא כדאי לבחור שולחן מנהלים באיכות ירודה, דבר זה יהיה בעוכריכם גם מבחינת המראה, הרושם והוצאה כספית כפולה, כאשר השולחן יתבלה מהר ותצטרכו לרכוש שולחנות חדשים.
 
להתאים את שולחן המנהלים לאופי העבודה
 
משרדי פרסום למשל, יבחרו בשולחן מנהלים עליז, מודרני וצבעוני יותר, עורכי דין ומנהלי חשבונות, יבחרו שולחנות איכותיים וכבדים יותר בעלי מראה רציני. חשוב כי ההתאמה של שולחן המנהלים, תהיה על פי אופי העבודה יש לוודא, כי שולחן המנהלים שלכם, יהיה עם מגרות אחסון ששם תוכלו לאחסן ניירות, חוזים וכל מה שאתם זקוקים לו בעבודה, כך שהמסמכים השונים, לא יהיו מפוזרים על השולחן. הפלטה שעל שולחן המנהלים, יכולה להיות מזכוכית מרשימה הבסיס מעץ או אלומיניום, הכל תלוי על פי שאר הריהוט הנמצא במשרד והעיצוב שיהיה מתאים גם לכיסא ושאר הריהוט הנמצא בחדר המנהלים.