להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 שאלות ותשובות על בחירת שולחנות משרדיים

במקבץ מידע זה תוכלו לקרוא פרטים על שולחנות משרדיים. בחירתם כרוכה בידע ארגונומי רב, לצד סוגיות חשובות בתחום עיצוב המבנים. במקבץ ה- FAQ שלפניכם ייסקרו נושאים כמו ייעול השולחן בעבודה, מראה השולחן והתאמתו לחדר בהתאם לגודלו. בהצלחה!

כיצד מומלץ לבחור שולחן ולדעת שמבחינה מעשית הוא ההתקן הנכון בשבילנו?

שולחנות משרדיים מתחלקים לסוגים רבים, כשהעיקריים שבהם הם שולחנות המתנה, שולחנות עובדים ושולחנות לחדרי ישיבות. שולחנות אירוח, בדומה לשולחנות הסלון הביתיים, צריכים להיות נמוכים משום שהתקני הישיבה של האורחים הם התקנים סלוניים כמו ספות וכורסאות. בכך, אתם שומרים על יחס גבהים תקין בין רהיטי הישיבה לשולחן. באותו הקשר, חשוב לשמור על יחס גבהים תקין עבור שולחנות עובדים ולכן הם צריכים להיות גבוהים, במיוחד אם הם שולחנות למחשב. שולחנות משרדיים אלו מאלצים את העובדים לשבת עם גב כפוף, מה שיוצר יציבה לא בריאה ומסוכנת לגב ולעמוד השדרה. לכן, נהוג לבחור שולחנות גבוהים, כאלו אשר קצהו התחתון של המסך שעל גבם צפוי להגיע לסנטר של היושב מולו. בכך, הישיבה תהיה ישרה ולא מכופפת. בדרך זו יש לבחור שולחנות משרדיים לחדרי ישיבות מטעמים דומים. שימו לב כי בשולחנות ישיבות חשוב שיהיו נקודות עגינה לחיבור מחשבים נישאים לחשמל ולאינטרנט, עמדות טעינת טלפונים ניידים ואפשרות למנגנון לפתיחה ארעית של השולחן לממד ארוך יותר.

כיצד מומלץ לבחור את העיצוב עבור שולחנות משרדיים?

את העיצוב הכי הכדאי לארגו באמצעות הדמיית מחשב של חנות שולחנות משרדיים. באמצעותה, תוכלו למצוא שולחנות משרדיים בגוון ובצורה הנדרשים לאותו חדר. מאד מומלץ לבחור בשולחן אשר ייראה המשכי מבחינה דקורטיבית לריהוט הקיים בחדר, ולא ייראה חריג ממנו, על מנת להבטיח עיצוב מלוטש של החדר בכיוון הרצוי אותו תכננתם מבעוד מועד.

כיצד מומלץ לבחור גודל לשולחן פרט למידות? האם ישנם דגשים לפרספקטיבה של הרהיט מול החדר?

דגשים אלו בהחלט קיימים, וכפי שציינתם, הם לא עוסקים בלקיחת מידות עם סרט מדידה. אם החדר שלכם נראה ויזואלית קטן או צר, מומלץ לבחור שולחנות משרדיים עם בסיס דק על מנת ליצור התאמה דקורטיבית ולא מיקוד יתר של שולחן עבה מדי. אם החדר מאד גדול, מומלץ להקפיד שהשולחן יהיה עבה מטעמים דומים.