להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

 טיפים לבחירת דלפקים למשרד

זקוקים לבחירת דלפק קבלה לפינת ההמתנה במשרד? במאמר זה נספק את כל הטיפים החמים ביותר בנושא! טיפים אלו יכווינו אתכם לקראת רכישת דלפק שישתלב וישמור על העיצוב הקיים במבנה ובנוסף יזכה את העובד בו בכל היתרונות. 

טיפ מס' 1: חשוב לבחור בדלפק קבלה עם תכונות ארגונומיות

דלפקי קבלה ארגונומיים מאפשרים לעובדים בהם ליהנות מיציבת גב ישר גם כשהם עומדים וגם כאשר הם יושבים. חשוב לציין את דלפק הקבלה בכיסא שיאפשר ישיבה ביציבה ישרה. כיסא זה צריך להיות קוהרנטי ביחס גובהו לדלפק, כך שהעובד בקושי יגיע למקומו בישיבה, אך עדיין ייראה מול האנשים הממתינים. בכך, גם חזות הדלפק כמי שנוהגת לחשוף את פניו של העובד בו – תישמר וגם הוא בתור עובד ייהנה מישיבה בטוחה ללא בעיות צוואר או גב צפויות.

טיפ מב' 2: בחרו בדלפק דקורטיבי אשר ישתלב היטב עם התכולה המשרדית בחדר ההמתנה

במידה ובחדר ההמתנה שלכם כבר יש התקני ריהוט קשיחים כמו שולחנות ומזנונים, בחירת דלפקי קבלה על פיהם היא בדיוק מה שאתם צריכים לעשות. היצמדות לתבניות הגוון והצורה של הרכיבים הללו תזכה אתכם ברכישת דלפקי קבלה ייעודיים שיתאימו לעיצוב החדר וישמרו על חזותו הדקורטיבית. בשל כך, אתם תיהנו מחדר המתנה ברמת גימור עיצובית מצוינת ועקיבה.

טיפ מס' 3: ודאו כי ישנם פתרונות אחסון בתוך הדלפק

מאד חשוב לוודא כי דלפקי קבלה שאתם שוקלים לבחור יכילו מספר פתרונות אחסון פנימיים כמו מגירות ומדפים, בהם ניתן יהיה לאחסן את תכולתם האישית של העובדים ולאפשר להם ליהנות מיציבות בתחום האחסון. מאד חשוב לוודא כי בדלפק שלכם ישנם פתרונות אחסון ראויים אשר יתאימו לעובדים אשר צפויים לעבוד בו. דלפק עם פתרונות אחסון מל את שגרת העבודה והופך אותה למסודרת ומאורגנת בהשוואה לדלפק שלא ניתן לאחסן בו תכולות.

טיפ מס' 4: מומלץ להתבסס על פרספקטיבה בבחירת הדלפק

בחרו בדלפק עם המבוסס על פלטות אחסון והישענות בעובי דק כאשר חדר ההמתנה שאתם מעצבים קטן, ועבה כאשר החדר גדול, על מנת לשמור על יחס תקין וליהנות ממשרד עם עיצוב מאוזן שלא נוצר בו פוקוס עודף על הדלפק. לחילופין, חשוב שהדלפק ישתלב בעיצוב המבנה ולא לגמרי ייבלע בו, ולכן מומלץ לבחור תמיד פרספקטיבה נכונה שלו עבור חדר המשרד כפי שהוא נראה בפועל.
 
 כל זאת ועוד תוכלו למצוא בחנות לריהוט משרדי